magic-world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

magic-world

Egy falu hol mindegyikükön egy eléggé egy lény megfordítják elven törpék tündérek népek és még sok másik verseny. Barátok vannak de mintegy a sötétség és ellenségek bentlaknak egy lény ők lehet lenni.
 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Edzőtermek és kinti edzzőpályák

Go down 
+2
Allie Finkle
Mesélő
6 posters
SzerzőÜzenet
Mesélő
Admin
Mesélő


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Feb. 01.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Márc. 06, 2009 9:10 am

Leírás:
Itt edzenek a sportolók.Több edzőterem is található.Edzzőtermek:
//Focipálya//
Ez egy füves terület.Úgy néz ki mint bármelyik focipálya.Oldalt két kapu található.Mivel ez csak egy edzőpálya nem fedett hanem a Sportcentrum területén található.

//Kosárpálya//
Ez viszont egy fedett helyiség,vagyis egy edzőterem.A vonalak festékkel vannak ráfestve a linóleumra.A két szélén két kosárpalánk áll,és ezek mellett kétoldalt még van két-két kosárpalánk.A fal fehér,a linóleum zöld és a kosárpalánkok fehér-feketék.(Mint egy normál edzőterem)

//Hokipálya//
Ez is egy fedett helyiség.A földön műjég van és szemben egymással két kis kapu.A fal fehér.Aszthiszem nem felejtettem el semmit!

//Görkoripálya//
Itt görkorizni lehet.A fal fehér,(mint általában)A padló...mint egy normális görkoripálya.Jobra van egy nagyobb fedett hely ahol görkorit kapsz de hoszhatsz magaddal is!Az egész görkoripálya egy fedett helyiség.

//Korcsolyapálya//
Ez is egy fedett terület.A fal fehér... stb.Ide gyakorolni jönnek ahogy a többi teremben is.Nem itt tartják a versenyeket itt csak gyakorolnak!


//Csarnokk//
Ez az épulet szíve.Ide érkezik aki jön.
kérle mindíg írjátok oda hogy melyik terembe mentek!Köszi!
Vissza az elejére Go down
http://www.twidare.4rumer.net
Allie Finkle

Allie Finkle


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Mar. 22.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 8:22 am

*Allie jön ide akié a sportcentrum.*-Végre elkészült és kinyithatok.*Odamegy az ajtóhoz és egy kulcsot keres elő a táskájából de miközben keresi és kiesik a táskájából egy félig megevet müzli.Felveszi és meg is eszi.Eközben megtalálja a kulcsokat és kinyit És megfordítja a "Nyitva" táblát.*-Ezt vártam saját magam üzemelem a Sportcentrumot!Végre.*Bemegy a centrumba és minden szertárt kinyit.Előveszi a mobilját és felhívja Maxet, ha felveszi a fiú akkor azt mondja hogy jöhetnek ha nem üzenetet hagy neki.*
Vissza az elejére Go down
http://www.horses-world.forumakers.com
Max Xender

Max Xender


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Feb. 15.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2009 11:50 am

Max nem megy be egyik terembe sem csak megáll és meglátja Allie Finklet.Mivel ismeri odabaktat hozzá és mivel érzelmei vannak iránta csak nem mondja el bókol egy kicsit kissé viccesen.*-Heló Allie!Menő a ruhád!Most jöhet egy kis repp:Menő a ruha, és menő a csajszi de még menőbb ez a kis Sportos kis suli.Jeeee!...Na milyen volt?*Max egy kicsit elszégyeli magát mivel a következő fut végig az agyán:Allie tátott szájjal hanyat esik.Azért vár hátha jön még Joey is akit ő hívott el.Mivel tudja hogy Allie elhívta Salinát igy szól hozzá.*-Allie.Bocsi az előbbi hülyeségért!De remélem jól sikerül majd a tervünk hogy kibékítjük Salinát és Joeyt.Remélem Joey nem babonázott meg egy csajt...és ha mégis akkor Joey biztos a lánnyal jön ahogy ismerem és akkor Salina nagyon a szívére veszi!*Max egy pár pillanatig elhallgat, azután belelendül mondókájába.Szinte fárasztó amennyit Max tud eszélni.Szóval fojtatja.*-Igazából nem Salina hanem Joey szakított.Állítólag azért mert Salinának nem nagyon tetszett az eljegyzési gyűrű és Joey ezt sértésnek vette mivel egy kissé sértődős természetű.Na mindegy!Mindjárt jönnek!*Max valószínű azért hagyta abba mert már 14:20 volt és egy kissé belefáradt beszédébe.*~Vajon ez a sok beszéd után mit fog mondani Allie szívem hölgye?~
Vissza az elejére Go down
Allie Finkle

Allie Finkle


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Mar. 22.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2009 12:13 pm

-Tud meg nem szeretem a repet.És tudom mért szakítotak.De Joey nem is sértődékeny anyira.*Utána még felhívja Salinát hogy jöhet a terembe mert megnyitott és szeretné ha látná a termet a buli elött azaz azok elött a híres sportolok elött.*-Képzeld láttam hogy Joey egyedül járt a parton de elvileg ott csak azok járnak akik szerelmi bánatban vannak és tudom hogy Joey betartja a szabályokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.horses-world.forumakers.com
Max Xender

Max Xender


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Feb. 15.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 9:33 am

-Allie,felhívom Joeyt!És csak jobban ismerem a legjobb barátomat akivel bölcsödétől kezdve együtt nőttem fel!*Max egy kicsit érzékeny ha Joeyről van szó hioszen a legjobb barátja.De remélhetőleg ezt Allie is tudja és ha nem akkor:*~Most egy kicsit izé voltam mert Joeyről van szó és ilyenkor kicsit érzékenyebb vagyok.De remélem ezt Allie is tudja.Ha nem megesküszöm hogy feleségül veszem!~*Max még nem akarja bevallani szerelmét Allienek de amikor még nincs itt se Joey se Salina akkor elhívja valahova.Már 15:35 van de Joey még sehol!˙legalábbis elvileg)Joeyel megbeszélték hogy 15:00-kor találkoznak.Vajon Joey kélsik?De szintén Salina sincs itt (elvileg) ezért Max megragadja a pillanatot.*-Allie...ha nem gond...neked akkor,*mély levegő*-eljönnél...a strandra?Mármint velem!
Vissza az elejére Go down
Joey Weltern

Joey Weltern


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Feb. 03.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 10:39 am

-Szasztok.Bocsesz feltartottak és képzeld kivel futottam össze Salina kis hisztissel.Ott kérlelt hogy vegyem vissza.Ezek után soha nem venném vissza. Az tuti.Képzeld azt hablatyolta hogy ő is ide jön.*Az ő szót úgy elyti ki mint ha egy ribancról beszélne.*-Na gratulálok Allie hogy egy ilyen pompás üzleted van. Mit fogunk először csinálni?Kik jönnek még ide?Salina hisztis nem jön.
Vissza az elejére Go down
Salina Boom

Salina Boom


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2009. Feb. 02.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 11:22 am

*Salina kinyomta amikor Allie hívta.Viszont küldött neki egy esemest amin ez állt:Allie.Lehet,hogy egy kicsit késni fogok!Joey is ott lesz?😠 Salina.Ennyi volt az SMS.Mivel Salina a Joeyal való találkozáson látta,hogy Joey a Csata Sportcentrum felé halad.Salina megérkezett!15:41 volt.Igaz 15:30-ra volt talijuk de mindegy!Salina bekukucskál,hogy senki se tudja,hogy ott van.Látja Joeyt és tudja már késő elmenekülni!Valószínű meglátták.*-Szia Allie!Heló Max!Joey.*Azt, hogy:Joey. Kissé lehangoltan mondta.De mivel senki sem tud elmenni nincs más választása.Ahogy illik és ezt mindenki megszokta még Joey is.Egyesével Alliet,Maxet majd (sajnos) Joeyt is arcon puszilja.Igaz a szája nem ért az arcukhoz de ezt már mindenki megszokta tőle.*
Vissza az elejére Go down
Allie Finkle

Allie Finkle


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Mar. 22.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 11:41 am

-ja helló. Nem veted észere hogy hívtalak?Edzeni fogunk meg enni beszélni, meg ilyesmiket csinálunk.~Jaj csak azt ne hogy elmenjen valamelyik.~*Odamegy Maxhez és ezt súgja neki*-Oda vigyük be őket és zárjuk rájuk az ajtót te hátulról mész be és bezárod itt egy kulcsmásolat én elölről megyek be vele és akár órákig is ott lesznek csak béküljenek ki végre.*Abbahagyja a sugdolózást és ezt mondja.*-Menjetek fiúk hátul a pályákat nézzétek meg ti nézitek meg belül a termeket míg mi kint.
Vissza az elejére Go down
http://www.horses-world.forumakers.com
Max Xender

Max Xender


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Feb. 15.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 11:51 am

-Rendben Allie!*És rábólint.Természetesen ezt csak sugta.-Joey,menjünk és öltözzünk át!És ti is Lányok!Úgy sokkal kényelkmesebb!*Megfogja Joey karját és odasúgja a fülébe.:*-Joey,Valami jó ruhát válassz!*Rákacsint Joeyra és amikor Salina és Joey nem figyelnek kézjelekkel Allie tudomására adja Salina sexin öltözzön.*
Vissza az elejére Go down
Joey Weltern

Joey Weltern


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Feb. 03.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2009 3:06 am

-Ok.Hova lehet lerakni a dzsekimet?*Kérdezi szexisen.Leveszi a dzsekiét és egy szexi melegítő van rajta.Na most egy kicsit cikinek érzi a szituációt ezért ki megy a hátsó udvara és persze bemegy abba a szobába ahova majd Salina is megy.Ott nézegeti a dolgokat.*-Mennyi az idő?*Kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Salina Boom

Salina Boom


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2009. Feb. 02.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2009 6:10 am

*Salina Mexre halgatva megtalálja az öltözőt és átöltözik. Nagyon szépen mutat a dögös sportruhájában. A ruhája narancssárga, oldalt két világoskék vonallal.A felsője csak addig ér, hogy javarészt kilátszik a hasa. Egy ugyanilyen színű, ugyanilyen anyagból készült melegítőnadrágot visel ami a bokájánál kissé kiengedettebb. A haja be van göndörítve és hátul egy fehér csattal be van fogva. Elöl egy tincse szabad ami aprón be van fonva és a fonat végén egy átlátszó gumi díszeleg. Ő is bemegy abba a terembe ahol Joey van és csodálkozva körülnéz. Kissé el van érzékenyülve a Joeyval való összeveszés miatt. Salina leül egy matracra úgy 4-5 méternyire Joeytól és összekuporodik. Már-már érzi, hogy mi fog történni. Rájött! Joeyt és őt össze akarják zárni! Viszont azt nem tudja, hogy miért. Későn figyelt fel! Az ajtó bezárult!*
Vissza az elejére Go down
Allie Finkle

Allie Finkle


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Mar. 22.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2009 12:27 pm

*Allie gyorsan bezárja az ajtót amikor Salina is bent van.*-Már csak ketten vagyunk.Ja és persze ti addig nem jöttök ki ameddig nem békültök ki.Gyere max mutatok valamit csak neked.*Persze Allie is szereti Mexet így elakarja csavarni a fejét, de persze azt hiszi hogy Mex utálja és csak azért lóg vele mert egy sportcentruma van és azt reméli így ingen bejuthat.*~Jaj bárcsak ő szerelmes lenne belém és akkor boldogok lennénk.És akkor megmutNnám azt neki amit senki más nem láthat.~
Vissza az elejére Go down
http://www.horses-world.forumakers.com
Max Xender

Max Xender


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Feb. 15.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2009 11:09 am

*Max segít bezárni az ajtót így megfogta Allie kezét. Kicsit érzi hogy Allie szereti de csak barátként. Amikor becsukják az ajtót véletlenül megbotlik és magával húzza Alliet is mert meg kellett kapaszkodjon és Allie került alólra és Max rajta. Max véletlenül esés közben hozzáérintette a száját Allie szájához. Amikor feláll Alliet is felemeli a kezében tartva.*
Vissza az elejére Go down
Joey Weltern

Joey Weltern


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Feb. 03.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2009 12:33 pm

- A fenébe.Itt vagyok bezárva veled.És mivel varázsló vagyok láthatatlaná tetem az ajtót és láttam hogy Max Allit megcsókolja ahogy lehúzza a padlóra.És itt vagyok veled Max első csokjánál a te legjobb barátnőddel és ebbben az a szörnyű hogy be vagyunk zárva.Hacsak...*Egy varázsigét mond mire a hátsó ajtó kinyílik.*-Én mentem.Nem szia.
Vissza az elejére Go down
Ben Benet

Ben Benet


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Apr. 07.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeKedd Május 05, 2009 10:29 am

-szia*mondja.Ekkor megpillantja Mexet és Alliet.Egy hatalmas*-Megöllek te népművészeti cserépedény.*Azt tudni ilik hogy Ben gyermek kora óta ismeri Allie és totálisan bele van esve.*-Hogy tehetted ezt?De hisz azt mondtad a telefonban hogy szeretsz és jöjjek vissza.És erre mit látok ezzel a tehén, farmi állat-al csókolózol.És ő még túl kicsi hozzád.Hagyd békén a csajomat.*Mondja Mexnek.*-Vagy lehet hogy csak át akartál verni.Még számolunk.*A még számolunk az azt jelenti hogy megveri.-Látom ugyanojlyan vagy m,int azóta ahogy szakitotunk..Mért is dőltem be neked?Csalódtam azt hittem megváltoztál de tévedtem.*Szomorúan megfordul és kimegy.
Vissza az elejére Go down
Salina Boom

Salina Boom


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2009. Feb. 02.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2009 11:29 am

*Amikor Joey kimegy Salina utána fut, és elekapaszkodik.*- Joey, kérlek várj!nagyon sajnálom, hogy olya népművészeti cserépedeny, tehén, farmi állat (és még minden ami rossz) voltam! Kérlek fogadj vissza! Nagyon rosszul és sértőn viselkedtem veled. Kérlek legalább bocsáss meg, ha nem is jársz tovább velem!
Vissza az elejére Go down
Allie Finkle

Allie Finkle


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Mar. 22.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2009 11:40 am

*Allie lerúgja magáról Maxet.*-Ben te értettél félre.Én csak azt mondtam hogy jó lenne újra látni téged és az is kafa lenne ha kibékülnénk.És itt meghívtalak Péntekre azaz holnapra.*Hirtelen indulat miatt felpofozza Bent.Akkorát csattan a pofon hogy csak na.Oda megy Maxhez.*-Látom már te is szeretsz.*Itt megfogja Max kezét oda nyomja a falhoz és hosszasan csókolja.Egy perc múlva mikor abba hagyja Max megcsókólását oda megy Benhez.*-Te takarodj innen.
Vissza az elejére Go down
http://www.horses-world.forumakers.com
Max Xender

Max Xender


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Feb. 15.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2009 4:37 am

*Amikor Ben meg akarja félemlíteni Maxet ő egyszerűen lenézi, és nem törődik vele. Amikor Allie elengedte, és Bent elzavarta ő megfogja Alliet, hátra dödti, és úgy csókolja egészen sokáig. Amikor ezt abbahagyta ugyanígy elismétli a másik oldalra is. Amikor már ezt is befejezte Felállítja Alliet.* - Allie, van kedved eljönni velem valahová? *Kérdezi Max válaszra várva.*
Vissza az elejére Go down
Joey Weltern

Joey Weltern


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Feb. 03.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 10:34 am

-Miért bocsátanák meg neked te rontottad el a jövőt. Ha akkor igent mondasz most nem veszett volna össze Allie Bennel.*Senki nem tudja róla hogy vámpír még a szülei sem tudnak róla.Elkezdi gyorsan körbe futni Salinát.Csak fut és fut.Egy perccel később megáll pontosan Salina előtt.Egy izzadság csepp sincsen rajta.*-Ha akkor nem töröd ott össze a jövőt.Másképp lett volna elviszlek egy csodálatos helyre meg minden.De ez így nem mehet tovább.*Vett egy fagyos mosolyt a lányra aki egy kicsivel alacsonyabb csak nála és kivillan a két hegyesebb foga.*Sürgősen beront a előtérbe és megragadja Ben ruháját és kiviszi.Odakint lerakja és ezt mondja neki*-Te ha nem takarodsz el ínét és nem hagyod őket békén vagy csak egy fenyegető üzenetet is hagysz nekik én kinyírlak.
Vissza az elejére Go down
Ben Benet

Ben Benet


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Apr. 07.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 12:04 pm

*Teljesen meg van lepve ahogy Joey kirakja.*-Te csak ne fogdos.*Megfogja Joey karját és vissza húzza.*-Nem emlékszel amikor először láttad Alliet velem volt nem ezzel a bájgúnárral.És én is tudok a sötét múltjáról meg te is. És ez a bájgúnár ha megtudja kineveti és mindenkinek elmondja és akkor szegénynek vége van. Ezt jöttem megakadályozni és újra összejönni Allie-vel.
Vissza az elejére Go down
Salina Boom

Salina Boom


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2009. Feb. 02.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 9:11 am

-Megértelek! Ha nem akarsz megbocsáltani nekem, rendben. *Amikor meglátta Joey hegyes fogait, egyszerűen elsikoltja magát.* -Annyira sajnálom! Nem akartam megbántani a kultúrádat! Ha nem akarsz megbocsáltani, valamit tennem kell! *És ekkor megcsókolja Joeyt, és utánna egyszerűen valamitől összerogy, és elájul.*
Vissza az elejére Go down
Allie Finkle

Allie Finkle


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Mar. 22.

Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 8:41 am

*Alig kap levegőt a csóktól de amikor Max abbahagyja majdnem elájul.[nem Maxtől de ezt egyenlőre senki más nem tudja]*-Figyelj!Lehet hogy elmegyek veled de nem biztos nagyon rosszul vagyok*És hirtelen meginog.De valamelyik kondi gépbe megkapaszkodik.És ekkor látja először őt![mármint nem Maxet hanem egy alakot aki körül halvány fény dereng.]*-Joey!!!!!!!*Sikítja a fiúnevét.ÉS ekkor érzi meg először azt a borzalmas fájdalmat a mellkasában, a fájdalomtól hirtelen behunyja a szemét és amikor kinyitja a falnál áll egy méterrel odébb.És akkor minden elkezd remegni.*-JOey! MAx! Salina! Meneküljetek!!!*Visítja a lány.Ő maga is megpróbál menekülni de nem tud mert valamilyen test a falhoz lapítja.Ekkor veszi észre amit már régen észre kellet volna vennie az alak akit látott ott állt egy lépéssel előtte.Aztán pont ott termett az orra előtt és koncentrált mintha valakit ott kellene tartania.*-Engedj*leheli a lány*-miért csinálod ezt?Mire kellek neked?Mit akarsz tőlem?Ha meghalok annyit kérek őket ne öld meg ők csak rosszkor voltak rossz helyen.Kérlek.
Vissza az elejére Go down
http://www.horses-world.forumakers.com
Ajánlott tartalom





Edzőtermek és kinti edzzőpályák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek és kinti edzzőpályák   Edzőtermek és kinti edzzőpályák Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Edzőtermek és kinti edzzőpályák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
magic-world :: Csata Sportcentrum-
Ugrás: